Podcast špeciálneho pedagóga

Vážení fanúšikovia Rozvoja Dieťaťa, milí poslúcháči,

na tejto stránke Vám prinášame Podcasty špeciálneho pedagóga. Vaše otázky, podnety, pripomienky, nám môžete písať na podcast@rozvojdietata.sk

Podcast špeciálneho pedagóga – Príbeh Hany Kolníkovej

Hana Kolníková je zakladateľka súkromného poradenského a didaktického centra Rozvoj Dieťaťa. V tejto časti sme sa rozprávali o jej zaujímavom životnom príbehu – od jej narodenia a živote so zrakovým postihnutím, o integrácii a segregácii vo vzdelávaní, o jej úspešnej paralympijskej kariére ako reprezentantky Slovenska v atletike. 

Podcast si viete vypočuť aj na SpotifyTU

Apple podcast TU

Podcast špeciálneho pedagóga – časť 3. Ako to vidím ja

V tejto epizóde sa dozviete rozbor informácií z tretej kapitoly knižky Ako to vidím ja od Temple Grandin a priblížime Vám ako zvládnuť rôzne zmyslové problémy deti s poruchou autistického spektra. Knihu vydalo vydavateľstvo Future Horizons, inc. vďaka ktorému Vám môžeme priniesť informácie z tejto kapitoly. Svoje skúsenosti z praxe vám priblíži špeciálna pedagogička Hana Kolníková.

Podcast si viete vypočuť aj na SpotifyTU

Apple podcast TU

Podcast špeciálneho pedagóga – časť 2. Ako to vidím ja

V tejto epizóde sa dozviete rozbor informácií z druhej kapitoly knižky Ako to vidím ja od Temple Grandin a priblížime Vám rôzne metódy učenia Vašich detí. Knihu vydalo vydavateľstvo Future Horizons, inc. vďaka ktorému Vám môžeme priniesť informácie z tejto kapitoly. Svoje skúsenosti z praxe vám priblíži špeciálna pedagogička Hana Kolníková. 

Podcast si viete vypočuť aj na SpotifyTU


Podcast špeciálneho pedagóga – časť 1. Ako to vidím ja.

V tejto epizóde sa dozviete rozbor informácií z prvej kapitoly knižky Ako to vidím ja od Temple Grandin. Knihu vydalo vydavateľstvo Future Horizons, inc. vďaka ktorému Vám môžeme priniesť informácie z tejto kapitoly. Svoje skúsenosti z praxe vám priblíži špeciálna pedagogička Hana Kolníková. Knihu si môžete kúpiť TU

Podcast si viete vypočuť aj na SpotifyTU